Aparat Focus RF+ otrzymał nagrodę

           Qultowego zabiegu

 


APARAT FOCUS RF+ 
otrzymał prestiżowe wyróżnienie
w kategorii 
ZABIEG ODMŁADZAJĄCY I LIFTINGUJĄCY 
wśród zabiegów medycyny estetycznej

 

 

Zabieg przeznaczony jest dla każdego kto pragnie:
- zapobiec starzeniu się skóry;
- ujędrnić i zagęścić skórę, odmłodzić i zliftingować skórę, widocznie ją odmłodzić;
- zmniejszyć lub zlikwidować niedoskonałości skóry;
- zlikwidować zmarszczki;
- wymodelować i ujędrnić ciało (unieść pośladki, wysmuklić uda, wydobyć talię);
- ujędrnić ciało po ciąży, tzw. luźny brzuszek;
- pozbyć się kilku centymetrów tu i tam i oczekujesz szybkiego efektu,

Focus RF+ w technologii 3D to najbezpieczniejsze i bardzo efektywne urządzenie wykorzystujące dobroczynne działanie fal radiowych na skórę właściwą i tkankę podskórną, które powodują wytworzenie energii cieplnej, dzięki czemu włókna kolagenowe obkurczają się i pogrubiają. Efekt w postaci ujędrnienia, podniesienia i zagęszczenia skóry jest natychmiastowy. Doskonale sprawdza się w zabiegach bezinwazyjnego liftingu twarzy oraz modelowania sylwetki.
Zabiegi Focus RF+ są przyjemne, skuteczne, całkowicie bezpieczne i bezbolesne.

Focus RF+ to:
- błyskawiczny lifting i poprawa wyglądu skóry;
- kształtowanie sylwetki, wyszczuplanie;
- modelowanie owalu twarzy;
- redukcja zmarszczek oraz cellulitu;
- likwidacja podbródka i "chomików";
- wzmożenie procesów naprawczych skóry;
- pobudzenie komórek skóry do produkcji kolagenu;
- odbudowa kolagenu i namnażanie się nowego, młodego kolagenu w skórze;
- zagęszczanie i ujędrnienie skóry;
- remodelowanie komórek skóry.

Jak działa wyjątkowy Focus RF+ ?
Dzięki nowoczesnej technologii Auto Focus 3D Focus RF+ penetruje warstwy podskórne i skóry właściwej celem stymulacji kolagenu w tkance łącznej skóry. Początkowa denaturacja kolagenu w obrębie termicznie modyfikowanych głęboko tkanek jest mechanizmem umożliwiającym obkurczanie się tkanki, następnie napięcie tkanki skórnej oraz redukcję zmarszczek.
Opatentowany i właściwy tylko dla tego urządzenia system Auto Focus 3D umożliwia precyzyjne okreslenie głębokości penetracji poszczegolnych warstw skóry przez fale radiowe, dzięki czemu możliwe jest dostosowanie zabiegu do indywidualnych potrzeb skóry.  Zogniskowanie fal na naskórku skutkuje przemodelowaniem skóry, jej zagęszczenie oraz lifting uzyskuje się poprzez działanie na skórę właściwą, natomiast w celu wyszczuplenia należy skupić się na tkance tłuszczowej.

Cechy Aparatu Focusz RF+:

- Zaawansowana technologia trójwymiarowa Auto Focus 3D
- Specjalistyczne głowice wykorzystywane do zabiegów dopasowujące się do kształtu ciała
- Chłodzenie kontaktowe głowicy do twarzy gwarantuje, że zabieg jest bezbolesny, bezpieczny i komfortowy
- Parametry zabiegu są wybierane zależnie od obszaru ciała poddawanego zabiegowi
- Obieg zamknięty (dwubiegunowy) głowic zapewnia bezpieczeństwo użytkowania
- Częstotliwość impulsów fal radiowych jest dawkowana przez komputer sterujący
 -System bezpieczeństwa- dwupolarowość
- Włókna kolagenowe podgrzewane są do temp. 45°C - 62°C, która jest najwłaściwsza dla efektywności, a jednocześnie bezpieczeństwa zabiegu
- Bezpieczne i bezbolesne zabiegi
- Sprzęt wyprodukowany zgodnie z międzynarodowymi normami RoHS

Długotrwałe efekty do 5 lat
 Lifting
RF+  3D - powoduje chwilowe podgrzanie i delikatne rozciągnięcie włókien kolagenowych co daje natychmiastową odpowiedź czyli ich skrócenie. Ważną rolę odgrywa chłodzenie głowicy. Odpowiedni ruch głowicy podnosi spiralki włókien kolagenowych ku górze. Dzięki temu uzyskujemy natychmiastowy efekt podniesienia i zagęszczenia skóry.

Modelowanie
RF+ – dostarczając ciepło do wybranej partii skóry podgrzewa zawartość komórki tłuszczowej doprowadzając do jej rozkładu, następnie w procesach metabolicznych tluszcz jest wydalany z organizmu.
RF+ działa również w skórze właściwej, gdzie stymuluje włókna kolagenowe, co powoduje odmłodzenie.
Po zabiegu widoczna jest redukcja obwódu ciała i zmniejszenie nierówności cellulitowych .

 

Efekty:

TWARZ

        - podniesienie owalu twarzy i podbródka
        - ujędrnienie struktury skóry
        - spłycenie głębokich zmarszczek
        - zmniejszenie „worków” pod oczami i „kurzych łapek”
        - odbudowa kolagenu
        - terapia zapobiegająca starzeniu
        - redukcja przebarwień
        - poprawa kondycji skóry

CIAŁO

        - redukcja cellulitu
        - zmniejszenie tkanki tłuszczowej
        - ujędrnienie ciała
        - podniesienie pośladków
        - wysmuklenie talii
        - likwidacja „luźnej skóry” na brzuchu i wewnętrznej stronie ud (po ciąży)
        - odmłodzenie skóry rąk i stóp 

 

Najczęstrze pytania dotyczące działania Focus RF+:Na wstępie interesuje mnie jedno – czy zabieg jest bolesny?
Nie jest. Klienci podczas pierwszego zabiegu są bardzo czujni, ale ponieważ nic ich nie boli, to przy następnych sesjach, już zrelaksowani, często usypiają.

To skąd tyle krążących informacji o bolesności zabiegu?
Focus RF+, na którym pracuję, jest urządzeniem dwupolarowym. To najnowocześniejsze na świecie urządzenia z opatentowanym systemem napinania skóry AUTO-FOCUS 3D i potrójnym systemem chłodzenia.. Wszystkie informacje o bolesności dotyczą urządzeń jednopolarowych, czyli starszej generacji. Zabiegi były tak przykre, że bardzo wiele kobiet nie wytrzymywało bólu i rezygnowało z zabiegów.

Przy Focusie nie ma bólu, ale co z bezpieczeństwem?
Focus RF+ jest urządzeniem dwupolarowym. Oznacza to, że fala radiowa wchodząca w głąb skóry dociera tylko do tych partii, na które chcemy działać – albo do skóry właściwej, gdy pragniemy pobudzić fibroblasty do produkcji kolagenu i oczekujemy efektu ujędrnienia, albo do tkanki podskórnej, gdy chcemy dodatkowo wyszczuplić dany obszar ciała. A więc dociera w te miejsca i wraca do urządzenia z powrotem.

Nie znam się na tym, więc spytam po prostu, czy ta fala radiowa, która wchodzi w ciało nie buszuje po naszych narządach wewnętrznych siejąc spustoszenia, czy np. fala nie przedostanie się przez kość czaszki np. do mózgu?
Nie ma takiej możliwości. Kość ma inną, większą gęstość niż tkanka podskórna czy właściwa i fala nie ma takiej mocy, aby się przez nią przebić. Załamuje się albo w tkance skóry właściwej albo w tkance podskórnej i wraca do głowicy urządzenia. Zmusza skórę do produkcji nowych włókien kolagenowych.


Podczas zabiegu na twarz głowica urządzenia znajduje się bardzo blisko oczu. Czy fala nie zahaczy o nerw wzrokowy, albo o jakieś inne nerwy i nie nastąpi np. paraliż?
Przeciwnie, ma dobroczynny wpływ na nerwy, pobudza je do lepszego funkcjonowania. Trafiały do mnie klientki, które stosowały w celach liftingujących zastrzyki paraliżujące mięśnie. Po pewnym czasie dobroczynne efekty takich preparatów ustępują i skóra zaczyna obwisać. Zastrzyki nieraz uszkadzały jakiś nerw powodując np. niekontrolowane opadanie kącika ust lub powieki. Focus RF powodował, że te nerwy bardzo ładnie się regenerowały. Opadanie ustępowało. Focus RF świetnie działa także na twarze po operacjach plastycznych. Mówiąc w skrócie, po operacji skóra jest jedynie naciągnięta, a więc cieńsza. Focus RF poprawia strukturę takiej skóry, powoduje zwiększenie jej gęstości.

A czy można korzystać z Focusa także po wstrzyknięciu w policzki tłuszczu, lub wstrzyknięciu w twarz, czy dekolt wypełniaczy zmarszczek?
Badania kliniczne wykazały, że nie likwiduje efektów tych zabiegów.

Mówiła Pani przecież, że fale radiowe potrafią rozprawić się z naszym tłuszczem?
Wiedząc, że klientka wstrzyknęła sobie np. w policzki tłuszcz, nie działamy na tkankę podskórną, lecz jedynie na skórę właściwą, aby ją ujędrnić.
 

 

Skoro nie boli i nie ma ubocznych działań to decyduję się na zabieg. Chcę wyglądać młodziej. Proszę mi opowiedzieć, jakich efektów mogę się spodziewać?
Dla kosmetyczki praca Focusem jest czystą przyjemnością, bo po każdym zabiegu widzi natychmiastową różnicę. Obserwuję jak wygładzają się zmarszczki, podnoszą powieki, brwi wędrują do góry, oczy się „otwierają”, znikają tzw. chomiki, zmniejsza się druga broda, dekolt się wygładza, skóra staje się sprężysta, jak u młodej osoby. Przeważnie stosuje się cykl 10 zabiegów. Ale najlepsze jest to, że, przez następne miesiące pobudzone fibroblasty intensywnie produkują nowe włókna kolagenowe. Największy efekt jest w czwartym miesiącu po zabiegu. Wtedy można powtórzyć cykl np. 10 zabiegów i sześćdziesięcioletnia, czy siedemdziesięcioletnia kobieta wygląda na młodszą o 20 lat. Efekt jest oszałamiający. Cudów nie ma, ale jest FOCUS, jak powiedziała po cyklu zabiegów jedna z moich klientek.

Czy jest to zabieg przeznaczony głównie dla kobiet dojrzałych?
Absolutnie nie. Młode kobiety mogą korzystać z FOCUSA profilaktycznie. Wtedy nie dopuszczą do powstawania zmarszczek wokół oczu, zapobiegną obwisaniu policzków, słowem skóra pobudzona do intensywnej pracy będzie bardzo długo wyglądać na jędrną i wypoczętą. Powstawanie zmarszczek jest sprawą tak indywidualną, że nawet młode dziewczyny mają problem np. z wiotką skórą, czy pajączkami wokół oczu albo tzw. zmarszczkami smutku. Do 35. roku życia zalecamy wykonanie pięciu zabiegów, potem robimy przerwę na 4 miesiące i potem podtrzymujące sesje warto wykonywać raz na trzy miesiące. Po prostu trzeba kontrolować, co się dzieje na skórze i działać w odpowiednim momencie. Takim wskazaniem do poddaniu się zabiegowi jest np. nagła utrata wagi lub przesuszenie skóry na słońcu. Focus RF po prostu przypomina rozleniwionej skórze, aby przyspieszyła produkcję kolagenu.

A jak wygląda twarz bezpośrednio po zabiegu?
Nie ma opuchlizny, ani zaczerwienień czy innych śladów.Po zabiegu można wrócić do codziennych zajęć.

A jak Focus RF+ działa na nasze ciało?
Zasada działania jest dokładnie taka sama, tylko stosujemy podczas zabiegu inne głowice. Fokus RF+ ujędrnia ciało, potrafi rozprawić się z celulitem, świetnie radzi sobie z niedoskonałościami w najtrudniejszych partiach – ze zwiotczałą skórą ramion, tzw. motylkami, luźną skórą po wewnętrznej stronie ud i obwisłą skórą nad kolanami. Focus RF+ bardzo dobrze działa również na dłonie - napina skórę i rozjaśnia plamy pigmentacyjne.

A czego nie powinnyśmy robić w okresie, gdy korzystamy z FOCUSA?
Prowadzimy normalny tryb życia i po prostu cieszymy się efektami zabiegów.


 

Przeciwwskazania:
        -
Ciąża
        - Stosowanie na brzuch w czasie miesiączki
        - Rozrusznik serca
        - Pacjent z chorobą skóry, cierpiący na zapalenie ,zadrapania skaleczenia naskórka
        - Stosowanie na górną powiekę, poza łukiem brwiowym
        - Nowotwory skóry
        - Widoczne duże żylaki
        - Wysokie nadciśnienie (skrajne przypadki )
        - Złote nici (dopiero po okresie dwóch lat od zabiegu)
        - Nowotwory aktywne
        - Przebyte nowotwory zawsze po konsultacji lekarskiej
        - Choroby immunologiczne
        - Wypełniacze po konsultacji (po 3-8 tygodniach)Bezpośrednio po zabiegu wykluczone są:        - Masaż
        - Endermologia
        - Głębokie złuszczanie
        - Kuracja kwasami
        - Trwałe wypełniacze
        - Elektrostymulacja

Do 3 tygodni po skończeniu serii zabiegów.

ZOBACZ TAKŻE OPINIĘ DR KRYSTYNY WILSH

 

Gabinet kosmetyczny u Eli Tel:504 031 453 wiecej informacji w kontakt