Szanowni Państwo,

W chwili obecnej obserwujemy na rynku kosmetycznym ogromny postęp w ofercie nowych urządzeń, Producenci i dystrybutorzy prześcigają się w pomysłach marketingowych, które często nie idą w parze z deklarowanymi efektami.

Jest również na naszym rynku wiele urządzeń wątpliwej jakości, które podważają wiarygodność solidnych i profesjonalnych producentów.

 

Jako właściciel firmy i twórca profesjonalnej oferty kosmetyków i linii zabiegowych zdaję sobie sprawę, że nowoczesna technika i spektakularne badania są sprawą dokonaną i musimy połączyć naszą wiedzę i doświadczenie z efektami dobrych i sprawdzonych urządzeń.

 

Jednym z osiągnięć technologicznych na światowym rynku kosmetycznym jest metoda RF. Zmieniająca energię fal radiowych w energię ciepła, która podgrzewając włókna kolagenowe do temp. 45C - 60C potrafi przekonfigurować ich budowę jak również zwiększyć produkcję kolagenu.

Większość urządzeń RF są to urządzenia tzw. monopolarne, w których istnieje niebezpieczeństwo niekontrolowanej dyspersji fal radiowych co w efekcie prowadzi do nieprzewidywalnych skutków ubocznych.

 

FOCUS RF+ w technologii 3D jest unikalnym monopolarnym urządzeniem z zastrzeżoną technologią i systemem chłodzenia, który powoduje stopniowe ogrzewanie tkanki od -10C do 60C do kontrolowanej głębokości. Daje to gwarancję pełnego bezpieczeństwa zabiegu.

Jestem pod wielkim wrażeniem efektów Focusa, których doświadczyłam już po pierwszym zabiegu na twarzy i wybranych partiach ciała. Seria 5-10 zabiegów jest w stanie przywrócić kondycję skóry cofając zegar biologiczny co najmniej o 10 lat


Polecam to urządzenie wszystkim, którzy twierdzą, że cudów nie ma- ale jest FOCUS

Dr Krystyna Wilsz

Gabinet kosmetyczny u Eli Tel:504 031 453 wiecej informacji w kontakt