OKULARY Z FALAMI INFRARED

LIFTING OKOLIC OCZU BEZ SKALPELA

odwraca skutki starzenia się skóry wokół oczu

Zabieg wpływa odbudowująco na strukturę delikatnej skóry wokół oczu oraz dociera poprzez relaksującą stymulację fal infrared do przestrzeni miedzy włóknami kolagenowymi, rozpoczynając proces silnej rewitalizacji skóry.
 
Daje to NATYCHMIASTOWY EFEKT:

 

 - odzyskania prawidłowego napięcia skóry,

 - wygładzenia zmarszczek oraz poprawy struktury skóry,

 - redukcji cieni, sińców pod oczami,

 - zniwelowania wszelkich opuchnięć i obrzęków,

 - rozjaśnienia cieni wokół oczu,

 - relaksuje zmęczone oczy po długiej pracy przy komputerze,

 - pomaga przy lekkich stanach zapalnych lub alergicznych oczu.

 

 

 

 Natychmiastowe przenikanie preparatów do naskórka w naszym zabiegu przyczynia się do wzrostu aktywności komórek, ich regeneracji oraz neutralizacji wolnych rodników.
Zabieg uaktywnia też produkcję naturalnego kwasu hialuronowego, który wraz z kolagenem i elastyną jest podstawowym składnikiem budulcowym skóry, ponadto przyczynia się wydzielania ENDORFIN, czyli hormonów szczęścia oraz do poprawienia koncentracji i zdolności do pracy umysłowej.

W aspekcie profilaktyki LECZNICZEJ pomocne jest przeprowadzenie kuracji falami infrared:
przy zaburzeniach krążenia, leczeniu stresu, zmęczenia, bólu głowy, bezsenności, zmniejszeniu pobudliwości nerwowej i wrażliwości receptorowej, zmniejszeniu napięcia mięśni, przez co działa przeciwbólowo i uspokajająco.

Skóra po zabiegu odzyskuje zdrowy koloryt, staje się gładka i aksamitna, długotrwale nawilżona i zrelaksowana, dlatego zabieg ten jest niezastąpiony nie tylko na wielkie wyjścia, ale np jako skuteczny zabieg lunchowy lub taki, który po prostu pozwala GŁĘBOKO odpocząć oczom i poprawić kondycję skóry wokół oczu.
 

 

 

 

Gabinet kosmetyczny u Eli Tel:504 031 453 wiecej informacji w kontakt