W mojej pracy używam kosmetyki wiodących marek polskich i zagranicznych. Zabiegi dobierane są indywidualnie wg potrzeb skóry klienta. Zabiegi mogą być wspomagane o: kawitację, sonoforezę, ultradźwięki, mezoterapię mikroigłową, mikrodermabrazję, ozonoterapię oraz masaż. W kuracjach kwasowych stosuję tylko bezpieczną stymulację skóry zamkniętą w nanosferach cząsteczkowych, która nie działa agresywnie, tj. złuszczająco, a głęboko ją penetruje i odbudowuje od wewnątrz.

Polecam makijaże okolicznościowe (m. in. ślubne i okazjonalne). Makijaże są trwałe nie spływają z twarzy, utrzymują się do dwóch dni. Makijaże wykonuję zarówno w gabinecie jak i u Klienta.

 

Nowa ofertą gabinetu są okulary z falami infrared, które są bardzo skuteczne w zabiegach na okolice oczu- efekt jest natychmiastowy

Jako autoryzowany salon Revitalash polecam oryginalne produkty do stymulacji wzrostu rzęs, brwi i włosów

Polecam zabiegi Przyjaznego Przekłuwania Ciała (body piercing)- bezpieczne, w znieczuleniu, posiadam uprawnienia

 

Oferta gabinetu została wzbogacona o wysokiej jakości sprzęt medyczno- kosmetyczny Aparat Focus RF+ w technologii 3D. Jest to sprzęt, który jest mocną alternatywą dla zabiegów laserowych i chirurgii plastycznej. Należy do zabiegów medycyny estetycznej, jest uznawany i ceniony na całym świecie. Aparat ten jest zdobywcą nagrody Qultowego Zabiegu 

oraz zdobył nagrodę w wśród zabiegów medycyny estetycznej jako zabieg liftingujący- Srebrny Laur Kosmetologii.  Sprzęt ten jest autoryzowany, co potwierdza jego oryginalność , a także, że nie jest żadna podróbką. Zabieg Focus Rf+ jest bardzo efektywny i bardziej wartościowy niż niejeden laser, ponieważ jego fala jest w pełni zbadana, kontrolowana, a efekty działania na skórę nie dają skutków ubocznych.  Zabieg ten jest bezinwazyjny, bez żadnych igieł, igiełeczek, ostrzyków, nakłuć, bez bólu czy ran, jest bezpieczny. Bezpośrednio po można wrócić do naszych zajęć.

Dlatego czas, by spróbować Focus zatrzymać starzenie, wznowić odmładzanie i zmniejszyć/ zlikwidować defekty skórne.

Gabinet kosmetyczny u Eli Tel:504 031 453 wiecej informacji w kontakt